Listopad 2013

Rakovina prsu..

19. listopadu 2013 v 17:27 | A.

Určitě každá zažíváme to, že s něčím na těle nejsme spokojené. A určitě mezi to patří prsa. Každá si někdy zanadáváme, jedna je má moc velký, druhá moc malý, jiný zas moc svislý. Ale jediná odpověd na tohle podle mě je, buďme rády, že nějaký máme a že jsou zdravé ! Čím dál víc se totiž objevuje nemoc, rakovina prsu. Proto jsem se rozhodla vám tuto nemoc, pomocí googlu trochu přiblížit :-)

RAKOVINA PRSU - je nádorové onemocnění prsu, avšak může psotihnout nejen ženy, ale i muže, objevilo se sice pouhé 1%, ale i to je podle mě dost. Na grafech stoupá počet onemocněných lidí, například. v roce 2005 onemocnělo 5 533 žen, v roce už to táhlo na 6 000 onemocněných žen a už se nemoc objevila u 55 mužů!
Dá se tomuto vůbec nějak bránit nebo to přijde samo? Určitě je několik "věcí", které tuto nemoc podporují, patří mezi ně samozřejmě alkohol - odhaduje se totiž, že 1/4 přiípadů rakoviny prsu je způsobena konzumací alkoholu. Jinak tu působí hodně genetika apod. Myslím a všude se to hodně píše, že tady se dá bránit jen tak, že budeme chdoit na rpeventivní prohlídky poctivě a sami se občas budeme kontrolovat, na internetu je spousta rad, jak si správně nahmatat jestli máme v prsu nějakou bůlku nebo ne.

Jake Johnson: Twitter #7

19. listopadu 2013 v 15:49 | A. |  J: Twitter

Jake naštěstí netweetoval tolik jako Anna :-D Objevily se čtyři novější tweety od něj, tak mrkněte na náhledy a jejich překlady:)
.


16.11.: Já jsem to udělal! V pondělí budu číst své řádky. - napsal Jakeovi na twitter
.

16.11.: Mario Brando čte řádky karty a podporuje jeho spolupráci s Robertem Duvallem. To je neuvěřitelné. (k tomuto tweetu je i fotografie ↓)
aduFSudt...
.

15.11.: Terio mě nedávno opravdu rozesmál.

Instagram #14

19. listopadu 2013 v 15:39 | A. |  Instagram

Předevčírem Anna přidala i fotku na instagram. Je na ní její přítel (myslím) a pes. K této "bláznivé" fotce napsala "Kdo se oblékl nejlépe?"
.

absLQnAZ...

Twitter #23

18. listopadu 2013 v 15:21 | A. |  PHOTO: Twitter


Však jasný, když to nejvíc potřebuju Anna netweetuje, když nestíhám přidá milion tweetů. Takže od té doby, co jsem nepřidala žádné tweety na blog se objevilo asi 14 nových ! -_- V celém článku všechny máte :)
.


Pitch Perfect poprvé vysílán v TV!

18. listopadu 2013 v 14:30 | A. |  Ladíme! (Pitch Perfect)

Jeden z nejnovějších filmů Anny kendrick, Pitch Perfect (Ladíme!), o kterém už jste určitě slyšeli, při nejmenším alespon tady u mě na blogu :) se bude zítra ráno poprvé vysílat v televizi! Ted aalespoň, co se na stránkách o Anně píše :). Bohužel ne, u nás v ČR, ale bude ho vysílat stanice HBO. Jelikož jiný nic moc novinky nejsou, tak jsem vám tohle chtěla napsat :) Třeba to brzo přijde i knám do TV, i když si myslím, že ten kdo ho chce vidět si ho stáhne :-D

Rapturepalooza // HD Screencaps #2

15. listopadu 2013 v 14:19 | A. |  PHOTO: Rapturepalooza

Jak jsem slíbila, přidávám zbylé fotky z Rapturepaloozy. Bylo jich fakt děsně moc a strašně se opakovali,tak jsem vybrala prostě ty nejlepší a nejlíp vystihující. Anně to na fotkách hrozně sluší! Viděl ste někdo ten film ? :) Já ještě ne, ale chystám se na něj kouknout, podle fotek to vypadá dobře, ale ohlasy na ČSFD nejsou moc kladný :D No, uvidíme :)

BTW: Dnes už nestíhám absolutně nic přidat, ted musím poklidit a pak se jdu zkulturnit, protože večer máme s tanečníma prodlouženou. Vím, že je to semnou teď hrozný, ale ve škole je to hrozný a když není nic do školy snažím se čas využít s kámošema, což myslím, že chápete:)
.

adu9Vl9T.ablWeimd.accO7SYo.acj8F5xM

Rapturepalooza // HD Screencaps #1

14. listopadu 2013 v 15:19 | A. |  PHOTO: Rapturepalooza

Objevilo se strašně, ale vážně strašně moc fotografií z filmu Rapturepalooa, který vyšel tento rok. Jelikož absolutně nestíhám, tak vám se přidám jen nějaký, ať máte alespoň malou ochutnávku a zbytek dodám zítra nebo o víkendu :). Omlouvám se za aktivitu, no spíš neaktivitu,ale nestíhám, nestačím..
.

abd0z36G.achTnbQH.abtm44B0.abrZgiaK

Jake Johnson: Twitter #6

13. listopadu 2013 v 12:29 | A. |  J: Twitter

U Jakea taky žádný novinky, kromě toho, že teda přidal zprávu na twitter.
.


New Girl čtecí tabulka. Dnes večer nová epizoda. Jess nenávidí menu. Coach doprovodí Nicka.

November 2013 // Sesame Street

13. listopadu 2013 v 11:49 | A. |  PHOTO: Stage and Television

Už dříve se říkalo, že Anna Kendrick bude dalším hostem na Sesame Street. Nyní máme první Anninku stillsku k Sesame. Je to parádní fotka, co myslíte? :) A já jsme ráda,že se konečně zase něco objevilo!
.

acbMPyAZ...

Klidný první rande, další chci zas akční

9. listopadu 2013 v 12:13 | A.

Myslím, že tohle řeší hodně párů, protože ne vždycky jde vymyslet něco, co by vyhovovalo oboum. Někdo jde nejradiši na rande do kina a pak si chce někde sednout, aby řeč nestála. Někdo si chce zase jen posedět někde "na kofole", někdo chce jít jen na procházku. Je spousta možností.
Kdybych to brala podle sebe, tak mě přijde, že na PRVNÍ RANDE je nejlepší jít někam ven, projít se, sednout na lavičku apod. Protože toho druhýho prostě musíte poznat, zeptat se ho na různý věci apod. přijde mi kravina celý "rande" kráfat o filmu a nic se o druhým nedozvědět. Postupně na další rande je podle mě nejlepší něco zažít a ne furt jen chodit ven na procházky nebo si někde sedat, protože sama od sebe vím, že tohle časem omrzí. Mám radši, když zažijem společně něco akčního nebo jdeme společně na zábavu samozřejmě i s kámošema a tak. Protože jenom aktivitou a různýma zážitkama zjistíte jaký oba dva jste v různých situacích a jestli to klape :)
To byl můj názor, co si myslíte vy? :)