Říjen 2013

Vyhodnocení kontroly affilates

29. října 2013 v 9:49 | A.

ELITE

TOP

POZASTAVENÉ BLOGY(omluvené):

Twitter #19

28. října 2013 v 11:00 | A. |  PHOTO: Twitter

Včera a předevčírem přidla Anna dva nové tweety, což mi udělalo radost, protože jiný novinyk zase nejsou :/.
.


Jen jsem si uvědomila, že nebudu doma na West Hollywood Halloween a bude chybět nepřeberné množství drag-queen-foam-fingers Miley :(
.


Všechno vedlo k tomuto okamžiku! A tento okamžik! A tohle. A tohle. A tohle.. A tohle.. A to..

Zase tu nebudu -_-

26. října 2013 v 10:09 | A.

Moc se vám omlouvám, ale dnes ani zítra tu zase nebudu a když tak jen na chvilku a to bych spíš oběhla affs. Dneska jedu pomoct k babičce s něčím a odpoledne jedu s holkama kouknou na basket, pak někde sednem a domů přijdu zas až někdy v noci:D. Zítra jedeme ráno s našima za ségrou do Olomouce a kdoví, kdy se vrátíme. Ale v pondělí vám to určitě všechno vynahradím :). Vím, že těch článků ted přidávám daleko mín, i kdybych mohla víc, ale prostě ted se kolem mě děje spousta věcí, skrz kámoše ... i skrz školu a já si to prostě trochu nedávám
Jinak všem spřáteleným blogům připomínám, že tu probíhá kontrola affilates, kteoru budu vyhodnocovat asi už v pondělí, tak kdo tam ještě není zapište se !!

Kontrola affilates


Fakta, který o Anně Kendrick nevíte!

25. října 2013 v 15:09 | A. |  News

1. Anna byla nominována na Tony Awards UŽ ve 13 letech! (stala se tím druhou nejmladší nominovanou herečkou, nejmladší byla 11 letá)
2. Jednou byla stejně oblečená jako Mary-Kate Olsen na Hallowenskou party.
3. Když byla malá, rodiče jí říkali, že nesmí jíst cukrovou vatu, protože je na ní alergická. To všechno jen kvůli tomu, že jí nikdy nechtěla přestat jíst
4. V roce 2011 byla v časopise People's Magazine jmenována mezi 25 kráskami v "HOT seznamu"
5. V Chicagu se jedna restaurace, která prodává hot dogy jmenuje po Anně Kendrick - ano, je to tak, ještě k tomu napsali: "Mít hot dog pojmenovaný po vás je "vítězství na Oscar"! Ocenění přichází a odchází, ale párky v rohlíku jsou navždy. Kdybyste náhodou byli někde v oblasti Chicaga, zastavte se v Hot Doug a objednejte si jeden Anna Kendrick."
6. Nadevšechno miluje burákové máslo!

.

Mě teda nejvíc zaujala ta 5tka! Opravdu bych nečekala a už vůbec jsem nevěděla, že je po ní něco takhle pojmenované :-D Ale je to super a hrozně milý! :)

Kdo tohle všechno volí?!

25. října 2013 v 15:09 | A.

K tomuhle tématu jsem se vážně vyjadřovat nijak nechtěla, protože o tom vím tak nějak prd, ale co mi nedá a musím to tu zmínit a zjistit, zda máte stejnej názor je to, že mě fakt dokáže naštvat, když někdo k volbám nejde.
Už několikrát se mi stalo, že někdo řekl, jak u volby prezidenta, tak teď, že tam ani nepůjde, že to nemá cenu. Jenže tohle si řekne dalších milion lidí a zase se zvolí to,co většina nechce a pak si všichni stěžují.
To je přesně jako se Zemanem, všichni na něj nadáváme, kde jsou teda ty lidi, kteří ho volili ?! CO SI O TOM VŠEM MYSLÍTE VY?

Instagram #12

25. října 2013 v 13:39 | A. |  Instagram

Tak jo, i na instagramu se aspon něco objevilo, ale zase fotografie zvířete. Asi si je zamilovala nebo co :D K této fotce napsala pouze Hi. > "Ahoj". Škoda,že nenapsala víc no, aspon kde je nebo co dělá, nevadí.
.

acsdNg6M...

Kontrola affilates + omluva


Twitter #18

25. října 2013 v 12:19 | A. |  PHOTO: Twitter

Achjo, zase ni moc novinky o Anně, takže díkybohu, že to tady je i o Jakeovi, takže dnes přidám spíš ěnco o něm, asi dopřidám něco k JEHO seriálu NEW GIRL. U Anny se objevil pouze jeden tweet, který napsala v noci, dole se koukněte:)
.


"Kvůli sušenkám bych ho vykopla z postele" (Tak dlouho,jak se dělil vlastně byli Oreos) - ne vážně nevím, jestli jsem tak blbá na angličtinu, ale snažím se, ale stále nechápu a nepobírám. Tak dofuá,že je to dobře, jen nerozumím řeči Anninýho kmene :D

Kontrola affilates + omluva

24. října 2013 v 15:49 | A.

Omlouvám se, že jsem skoro týden nic nepřidala, ale nebyl čas a tímpádem ani nálada. Ale včera jsem dopřidala novinky, které se objevily skrz Annu a dnes určitě taky ěnco přidám ještě:) Myslím, že mě tu všichni chápete, nebo co tak sleduju z komentářů, tak jsem ráda :).
Jinak, napadlo mě, udělat první kontrolu affilates, protože mi přijde, že některý sem vůbec, ale vůbec nechodí. SAMOZŘEJMĚ JSOU OMLUVENI TI, CO MAJÍ POZASTAVENO NEBO JSOU PROSTĚ NEAKTIVNÍ NA BLOGU :) Takže pokud chceš být nadále spřáteleným blogem vyplň:
  • Blog + přezdívku
  • V jaké chceš být skupině? (Top: 3x týdně, Elite 4-5x týdně)

Kendrick: Cups // Cover by Jan Vesely ft. Eve

24. října 2013 v 15:29 | A. |  Music

Jedna stránka, spíš taková fan stránka jednoho hudebníka, kterej občas přehraje nějakou písničku na klavír, přidal cover Anninýho songu CUP. Nevím, proč ve videu mluví oba anglicky, když jsou to češi, ale možná kvůli písničce, že je anglicky :). Mě osobně se to moc líbí, jemu jde to s kelímkama :D a Eve hrozně hezky zpívá, palec nahoru! :)

Screencaps / Naked #1x04

24. října 2013 v 14:49 | A. |  SC: Season 1

Tady jsem se u některých fotek fakt zasmála jako :D. Jake i ostatní dělají někde fakt ksichty, nevím, jestli je to záměrný nebo jsou to prostě momentky, ale dobrý no. Takže určitě stojí za nakouknutí do fotek ;)

act0xzce.adphcrve.ace9VdJK.adzEuyH0